Otočné křeslo Junior 5.0 Blue
Kód: FOEMREBIU0036
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ sedadla
Měkké sedadlo
Opěrka hlavy
Ne
Barva sedadla
Modrá
Barva opěrky zad
Modrá
Dodatečné informace
Pneumatický teleskop (nastavení směrem dolů a nahoru)
Typ produktu
Otočné křeslo
Otočná kolečka
Ano
Typ opěrky zad
Síťové opěradlo zad
Opěrka pro ruce
Ano
Materiál sedadla
Pěna
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
95 cm
Výška sedadla (max)
54 cm
Šířka
600 mm
Výška sedadla (min)
42 cm
Šířka sedadla
45 cm
Výška
850 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyvarujte se přílišného houpání židle, protože to může vést k pádu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.2 kg |
| EAN: | 5903796016697 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 550 mm |
| Délka balení: | 550 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
