Otočné křeslo Junior 4.5 Pink
Kód: FOEMREBIU0035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bederní opěrka
Ano
Barva sedadla
Růžová
Opěrka hlavy
Ne
Dodatečné informace
Pneumatický teleskop (nastavení směrem dolů a nahoru)
Barva opěrky zad
Růžová
Typ sedadla
Měkké sedadlo
Typ opěrky zad
Síťové opěradlo zad
Otočná kolečka
Ano
Opěrka pro ruce
Ano
Materiál sedadla
Pěna
Typ produktu
Otočné křeslo
Hmotnost a rozměry
Výška sedadla (min)
40 cm
Výška (max.)
97 cm
Šířka
640 mm
Výška
870 mm
Výška sedadla (max)
50 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyvarujte se přílišného houpání židle, protože to může vést k pádu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.75 kg |
| EAN: | 5903796018622 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 525 mm |
| Šířka balení: | 585 mm |
| Délka balení: | 315 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
