Otočné křeslo Junior 4.5 Grey
Kód: FOEMREBIU0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva sedadla
Šedá
Typ opěrky zad
Síťové opěradlo zad
Opěrka pro ruce
Ano
Typ sedadla
Měkké sedadlo
Otočná kolečka
Ano
Barva opěrky zad
Šedá
Opěrka hlavy
Ne
Materiál sedadla
Pěna
Dodatečné informace
Pneumatický teleskop (nastavení směrem dolů a nahoru)
Typ produktu
Otočné křeslo
Bederní opěrka
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška sedadla (min)
40 cm
Výška (max.)
97 cm
Výška
870 mm
Šířka
640 mm
Výška sedadla (max)
50 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyvarujte se přílišného houpání židle, protože to může vést k pádu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.75 kg |
| EAN: | 5903796018639 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 520 mm |
| Šířka balení: | 580 mm |
| Délka balení: | 320 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
