Otočné křeslo Expert 5.7 Black
Kód: FOEMREBIU0031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Otočná kolečka
Ano
Dodatečné informace
Pneumatický teleskop (nastavení směrem dolů a nahoru)
Typ produktu
Otočné křeslo
Opěrka pro ruce
Ano
Přizpůsobitelná opěrka pro ruce
Ano
Opěrka hlavy
Ano
Typ opěrky zad
Síťové opěradlo zad
Opěrka
Ano
Materiál sedadla
Tkanina Mesh HD
Typ sedadla
Měkké sedadlo
Barva sedadla
Černá
Barva opěrky zad
Černá
Nastavitelná opěrka hlavy
Ano
Bederní opěrka
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka sedadla
49 cm
Hloubka sedáku
50 cm
Výška
1220 mm
Šířka
640 mm
Výška sedadla (min)
51 cm
Výška (max.)
132 cm
Výška sedadla (max)
61 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před použitím židle se ujistěte, že jsou všechny díly bezpečně smontovány.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 19.1 kg |
| EAN: | 5903796018851 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 540 mm |
| Šířka balení: | 675 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
