Otočné křeslo Expert 5.3 Black Mesh
Kód: FOEMREBIU0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Otočná kolečka
Ano
Barva sedadla
Černá
Bederní opěrka
Ano
Opěrka pro ruce
Ano
Dodatečné informace
Pneumatický teleskop (nastavení směrem dolů a nahoru)
Typ sedadla
Měkké sedadlo
Typ opěrky zad
Síťové opěradlo zad
Nastavitelná opěrka hlavy
Ano
Opěrka hlavy
Ano
Barva opěrky zad
Černá
Typ produktu
Otočné křeslo
Materiál sedadla
Tkanina Mesh HD
Hmotnost a rozměry
Hloubka sedáku
50 cm
Výška
1130 mm
Výška (max.)
123 cm
Šířka
700 mm
Šířka sedadla
49 cm
Výška sedadla (min)
46 cm
Výška sedadla (max)
56 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyvarujte se přílišného houpání židle, protože to může vést k pádu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 18.5 kg |
| EAN: | 5903796018424 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 530 mm |
| Šířka balení: | 325 mm |
| Délka balení: | 740 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
