Otočné křeslo Boss 6.0 Grey
Kód: FOEMREBIU0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vibrační funkce
Ano
Typ opěrky zad
Čalouněná opěrka zad
Typ výtahu
Plyn
Otočná kolečka
Ano
Barva opěrky zad
Šedá
Maximální hmotnost uživatele
130 kg
Materiál kol
Polyuretan/pryž
Typ sedadla
Čalouněné
Materiál sedadla
Textil
Funkce masáže
Ano
Barva základny
Grey
Materiál opěrky zad
Textil
Typ mechanismu
Tilt Dual
Materiál
Plast, Textilní
Podsvícení
Ne
Materiál rámu
Hliník
Barva sedadla
Šedá
Typ produktu
Kancelářské křeslo
Počet koleček
5 kolo/kola
Hmotnost a rozměry
Výška sedadla (min)
47 cm
Šířka sedadla
56 cm
Hloubka sedáku
57 cm
Šířka opěradla
56 cm
Výška sedadla (max)
55 cm
Výška (min.)
112 cm
Výška (max.)
120 cm
Šířka
74,4 mm
Obsah balení
Uživatelská příručka
Ano
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Křeslo
Ano
Ergonomie
Opěrka hlavy
Ano
Typ opěrky rukou
Tvrdá opěrka na ruce
Nastavitelná opěrka hlavy
Ne
Nastavitelná výška sedadla
Ano
Sklopný
Ano
Opěrka pro ruce
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Při sezení na židli se vyvarujte prudkých pohybů, abyste předešli pádu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 20.25 kg |
| EAN: | 5903796016109 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 580 mm |
| Šířka balení: | 745 mm |
| Délka balení: | 345 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
