Optoma Photon Life PK32 Projektor se standardní projekční vzdáleností 1100 ANSI lumen DLP UHD 4K (3840x2160) 3D kompatibilita Černá
Kód: SYSOPAPBI0121
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP5X
Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR)
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Podpora HDR
Ano
Jazyk nabídky OSD
Německý
Hlučnost
32 dB
Počet OSD jazyků
25
Interaktivní
Ne
On Screen Display (OSD)
Ano
Úložná média
Integrovaná čtečka karet
Ne
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Napájecí zdroj
AC
Maximální spotřeba energie
162 W
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,5 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Typ zámku kabelu
Kensington
Umístění
Desktop
Slot pro zámek
Ano
Barva
Černá
Typ produktu
Projektor se standardní projekční vzdáleností
Hmotnost a rozměry
Výška
130 mm
Hmotnost
2,2 kg
Výška balení
200 mm
Hloubka
215 mm
Šířka
238 mm
Hmotnost včetně balení
4,85 kg
Hloubka balení
400 mm
Šířka balení
297 mm
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Verze HDMI
2.0
Napájecí konektor
Ano
Výstupy pro sluchátka
1
Počet portů USB 2.0 typu A
1
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 35 °C
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Dodávané kabely
USB
Dálkový ovladač
Ano
Baterie
Ano
Návod na použití
Ano
Logistická data
Počet kusů v balení
1 kusů
Objektiv
Typ zoomu
Manuální
Ohnisková vzdálenost
11.9 - 15.5 mm
Poměr vzádálenosti a šířky
1.12:1 - 1.46:1
Kompenzace
105%
Zoom
Ano
Video
Zobrazovací formát
576i
Podporované grafické rozlišení
1280 x 720 (HD 720)
3D kompatibilita
Ano
Full HD
Ano
Projektor
Kontrastní poměr (typický)
250000:1
Nativní poměr stran
16:9
Horizontální korekce úhlu
40°
Podporované poměry stran
4:3
Kombatibilní obrazovková velikost
1524 - 3810 mm (60 - 150")
Promítací vzdálenost
1,497 - 4,848 m
Chytrý projektor
Ano
Vertikální korekce úhlu
40°
Nativní rozlišení projektoru
UHD 4K (3840x2160)
Jednotnost
90%
Jas projektoru
1100 ANSI lumen
Projekční technologie
DLP
Rozsah vodorovného snímání
23 - 240 kHz
Rozsah svislého snímání
15 - 255 Hz
Multimédia
Vestavěné reproduktory
Ano
RMS výkon
5 W
Počet zabudovaných reproduktorů
2
Dodavatelské údaje
Kód zboží
8528620000
Světelný zdroj
Typ světelného zdroje
LED
Životnost světelného zdroje
30000 h
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.604 kg |
| EAN: | 5055387668973 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 198 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 296 mm |
| Obsah balení: | Adaptor (150W) Remote control Basic user manual 2x AAA Battery HDMI Cable |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
