Optický kabel HDMI 2.1 AOC Unitek C11085GY01-20M
Kód: KBAUTKHDM0088
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Délka kabelu
20 m
Barva
Černá
Konektor 1
HDMI 2.1
Povrchová úprava konektoru
Zlato
Pohlaví konektoru 2
Samec
Podpora 8k
8K@60Hz
Počet kusů v balení
1 kusů
Konektor 2
HDMI 2.1
Podpora HDR
Ano
Verze HDMI
2.1
Formát konektoru 1
Přímý
Podpora 4K
4K@144Hz
Pohlaví konektoru 1
Samec
Stínění
Ano
Formát konektoru 2
Přímý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.735 kg |
| EAN: | 4894160053121 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 40 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
