ONKRON G130-B Otočný a naklápěcí držák na monitor 17„-57“ max. 27 kg, s otočením, černý
Kód: TVAONRUCH0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Snadná instalace
Ano
Barva
Černá
Ergonomie
Rozsah nastavení výšky
325 - 655 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena.
Uchycení
Maximální nosnost
27 kg
Připevnění
Stolní deska
Maximální velikost obrazovky
144,8 cm (57")
Kompatibilita montážního rozhraní (max)
200 x 200 mm
Počet podporovaných displejů
1
Minimální velikost obrazovky
43,2 cm (17")
Kompatibilita montážního rozhraní (min)
75 x 75 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD televize |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 4262392442172 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 446 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 139 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
