Omron M7 Intelli IT Horní rameno Automatický 2 uživatel/ů
Kód: UISOMRCIS0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Model
Automatický
Barva
Bílá
Měření tepové frekvence
Ano
Registry paměti
200
Typ ovládání
Knoflíky
Počet uživatelů
2 uživatel/ů
Velikost
22 - 42 cm
Diastolický krevní tlak
Ano
Paměťová funkce
Ano
Umístění / poloha
Horní rameno
Systolický krevní tlak
Ano
Detekce arytmie
Ano
Střední hodnota tepenného tlaku
Ano
Zobrazení času/data
Ano
Měření krevní glukózy
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
160 mm
Výška
120 mm
Hmotnost
1,06 kg
Hloubka
225 mm
Údaje o balení
Výška balení
260 mm
Šířka balení
175 mm
Hmotnost včetně balení
1,18 kg
Hloubka balení
175 mm
Počet kusů v balení
1 kusů
Další charakteristiky
Země původu
Vietnam
Záruční doba
5 rok/roky
Obsah balení
Baterie
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Logistická data
Kód zboží
90189010
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 4015672113923 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 225 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
