Omron HEM-7380-E přístroj na měření krevního tlaku Horní rameno Automatický 2 uživatel/ů
Kód: UISOMRCIS0037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet uživatelů
2 uživatel/ů
Měření tepové frekvence
Ano
Registry paměti
100
Velikost
22 - 42 cm
Typ ovládání
Knoflíky
Umístění / poloha
Horní rameno
Model
Automatický
Paměťová funkce
Ano
Barva
Bílá
Detekce arytmie
Ano
Systolický krevní tlak
Ano
Diastolický krevní tlak
Ano
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Baterie
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 4015672113978 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 225 mm |
| Délka balení: | 165 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
