Omron Complete Horní rameno Automatický
Kód: UISOMRCIS0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bluetooth
Ano
Velikost
22 - 42 cm
Diastolický krevní tlak
Ano
Barva
Černá
Systolický krevní tlak
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Umístění / poloha
Horní rameno
Model
Automatický
Registry paměti
90
Měření tepové frekvence
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
165 mm
Hmotnost
1,67 kg
Šířka
250 mm
Hloubka
140 mm
Údaje o balení
Výška balení
420 mm
Hmotnost včetně balení
1,92 kg
Počet kusů v balení
1 kusů
Hloubka balení
80 mm
Šířka balení
380 mm
Další charakteristiky
Země původu
Japonsko
Záruční doba
5 rok/roky
Logistická data
Kód zboží
84231010
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| EAN: | 4015672112865 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
