OGIO GAMBIT BATOH ČERNÝ P/N: 111072_03
Kód: BAGOGIPLE0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Přihrádka na tablet
Ano
Doplňky batohu
Nastavitelný hrudní popruh
Maximální velikost obrazovky
39,6 cm (15.6")
Barva
Černá
Přihrádka na notebook
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
27 cm
Kapacita
33,6 l
Šířka (cm) (vnější karton)
38 cm
Výška (cm) (vnější karton)
50 cm
Hmotnost
1,6 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.52 kg |
| EAN: | 031652179400 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 510 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
