Odsavač par Akpo WK-4 Java Eco Montáž na stěnu Černá
Kód: AGDAKPOKA0299
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výkon motoru
102 W
Třída energetické účinnosti
C
Roční spotřeba energie
55 kWh
Spotřeba
106 W
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Barva
Černá
Motor dodáván
Ano
Základní materiál
Nerezová ocel
Výkon topného tělesa
2 W
Počet žárovek
2 žárovek
Poloha osvětlení
Zpět
Typ ovládání
Knoflíky
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Výkon
Počet rychlostí
3
Maximální výkon odsávání
407 m³/h
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (nízká rychlost)
52 dB
Hlučnost (vysoká rychlost)
68 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.9 kg |
| EAN: | 5901676467829 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 385 mm |
| Šířka balení: | 660 mm |
| Délka balení: | 525 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
