O'CANIS Premium Lamb with millet, potatoes, and red beetroot - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPOCAKAS0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Další funkce
Bez lepku
Kategorie
Pro vašeho psa
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Stáří zvířete
Dospělí
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Hlavní příchuť
Jehněčí
Bezlepkový
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hmotnost
12 kg
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bez sóji
Ano
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Typ balení
Taška
Bez umělých barviv
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
26%
Obsah tuku
9,5%
Obsažená vlhkost
8%
Hrubá vláknina
4%
Hrubý popel
6,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.178 kg |
| EAN: | 5903802100938 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 383 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
