NZXT H7 Flow RGB Midi Tower Černá
Kód: OBUNZXOBU0065
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Materiál
SGCC
Model
PC
Osvětlení
Ano
Formát
Midi Tower
Barva
Černá
Tlačítko reset
Ne
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Boční okno
Ano
Počet 2.5" pozic
4
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Počet 3,5" pozic
2
Vylepšená správa kabelů
Ano
Tlačítko zap/vyp
Ano
Maximální délka grafické karty
41 cm
Maximální délka PSU
20 cm
Maximální výška CPU chladiče
18,5 cm
Hmotnost a rozměry
Šířka
244 mm
Výška
544 mm
Hmotnost
11,1 kg
Hloubka
468 mm
Technické údaje
Záruční doba
2 rok/roky
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C
1
Audio výstup
Ano
Chlazení
Podporované průměry předních ventilátorů
120
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Podporované průměry vrchních ventilátorů
120
Podporované velikosti předních chladičů
360 mm
Podporované průměry zadních ventilátorů
140 mm
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Instalované přední ventilátory
3x 120 mm
Max. tlak vzduchu ventilátoru 2
1,27 mmH2O
Rychlost ventilátoru
1200 - 1500 ot/min
Podporované velikosti horních chladičů
360
Max. průtok vzduchu ventilátorem 2
50,1 cfm
Podporované velikosti zadních chladičů
140 mm
Maximální proud vzduchu
1,27 mmH2O
Ovládání rychlosti ventilátoru
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte výrobek mimo dosah zdrojů vody, aby nedošlo k poškození elektrickým proudem.
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.945 kg |
| EAN: | 5056547205526 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 630 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 560 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
