Nůžky na živý plot - Makita UN460WDZ
Kód: NAKMAKNDZ0032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí baterie
12 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Výška
134 mm
Hmotnost
3 kg
Délka
2511 mm
Šířka
87 mm
Technické údaje
Maximální střihací tloušťka
1,8 cm
Hlučnost
85 dB
Rychlost řezání
3600 RPM
Maximální délka řezu
46 cm
Typ motoru
Bezkartáčový
Teleskopické rameno
Ano
Obsah balení
Obsah soupravy
Uživatelský manuál
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení neponořujte do vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 088381745260 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 2000 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
