Nůžky na trávu a živé rostliny. 12V UM600DSAP MAKITA
Kód: NAKMAKNTR0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí baterie
12 V
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Kapacita baterie
2 Ah
Hmotnost a rozměry
Šířka
177 mm
Výška
131 mm
Délka
329 mm
Technické údaje
Hlučnost
85 dB
Rychlost stříhání
2500obr./min
Maximální střihací tloušťka
1,8 cm
Typ motoru
Kartáčový motor
Maximální délka řezu
20 cm
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Obsah soupravy
Akumulátorové nůžky na trávu a živý plot Makita UM600DSAP
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ano
Počet baterií v ceně
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení neponořujte do vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.87 kg |
| EAN: | 088381742061 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
