Nůž na chléb Kohersen Elegance Ebenové dřevo 22,9 cm
Kód: AGDKHSNOZ0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet vrstev
67
Typ nože
Nůž na pečivo
Vlastnosti rukojeti
Ergonomický
Vhodný do myčky
Ne
Barva rukojeti
Dřevo
Typ ostří
Vroubkovaný
Materiál rukojeti
Ebenové dřevo
Materiál ostří
Damašková ocel
Hmotnost a rozměry
Délka čepele
229 mm
Tloušťka čepele
1,8 mm
Délka rukojeti
131 mm
Délka
360 mm
Hmotnost
228 g
Šířka čepele
33 mm
Údaje o balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.515 kg |
| EAN: | 5907642751497 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
