Numatic Hetty HET200-11 9 l Cylindrový Suchý 620 W Prachový sáček
Kód: AGDNUMODK0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Maximální příkon
620 W
Roční spotřeba energie
25,2 kWh
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Barva
Černá
Model
Cylindrový
Objem prachové nádoby/sáčku
9 l
Vysávání
Suchý
Materiál trubky
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
8,5 kg
Hloubka
340 mm
Výška
370 mm
Šířka
360 mm
Výkon
Čisticí povrchy
Koberec
Třída HEPA
HEPA 11
Vzduchový filtr
HEPA
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Správné použití
Domácí
Hlučnost
72 dB
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Včetně hadic
Ano
Hubice na čalounění
Ano
Včetně náhradních kartáčů
Kartáč na tvrdou podlahu
Kartáčový nástavec
Ano
Ergonomie
Délka šňůry
10 m
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.8 kg |
| EAN: | 5028965607916 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 385 mm |
| Délka balení: | 475 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
