Numatic GVE370-2 vysavač 1200 W Cylindrový Suché a mokré Prachový sáček 15 l
Kód: AGDNUMODK0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Maximální příkon
1200 W
Nastavitelný výkon
Ne
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Vysávání
Suché a mokré
Objem prachové nádoby/sáčku
15 l
Bezkabelový
Ne
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Materiál trubky
Kov
Barva
Zelená
Hmotnost a rozměry
Hloubka
355 mm
Šířka
355 mm
Hmotnost
8,8 kg
Výška
500 mm
Další charakteristiky
Kapacita pro vlhký prach
9 l
Objem nádoby na prach
15 l
Výkon
Proud vzduchu
40 l/s
Vzduchový filtr
HEPA
Pracovní dosah
26,8 m
Čisticí povrchy
Koberec
Hlučnost
78,7 dB
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Správné použití
Domácí
Obsah balení
Příslušenství součástí setu
Sací hadice 2 m a 3 m, postřikovací sada, suchá hubice, štěrbinová hubice, trojúhelníková hubice, štětinová hubice, hubice na čalounění, hubice 150 mm
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15.3 kg |
| EAN: | 5028965847534 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 700 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
