NUKI Smart Lock ULTRA Chytrý dveřní zámek
Kód: INDNU1ZEL0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Systém aretace
3 rychlosti zamykání
Typ motoru
Bezkartáčový motor
Podporované mobilní operační systémy
iOS
Typ zámku
Rychloupínací
Podpora aplikací
Ano
Typ produktu
Chytrý dveřní zámek
Barva
Stříbrná
Hmotnost a rozměry
Rozměry
⌀57x58 mm
Hmotnost
250 g
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Technologie propojení
Bezdrátový
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 40 °C
Baterie
Balení baterií
lithium-iontové
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Včetně montážní desky
Ano
Včetně šroubů
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Doporučuje se pravidelně kontrolovat stav baterie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.46 kg |
| EAN: | 9120072083969 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 155 mm |
| Šířka balení: | 152 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
