Nuki 9120072080609 chytrý zámek Chytrý dveřní zámek
Kód: INDNU1AKC0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP65
Typ produktu
Chytrý dveřní zámek
Barva
Černá
Typ zámku
Kód
Odolnost proti povětrnostním vlivům
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
30 mm
Výška
90 mm
Hloubka
15 mm
Hmotnost
30 g
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Možnosti připojení
Verze Bluetooth
5.0
Bluetooth
Ano
Baterie
Počet baterií v ceně
2 kusů
Typ baterie
CR2032
Obsah balení
Baterie
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.083 kg |
| EAN: | 9120072080609 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 30 mm |
| Šířka balení: | 142 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
