Noveen F780 Kopulový ventilátor 1200 W Vnitřní černá
Kód: AGDOOVWEN0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce klimatizace
Topení
Časovač
Ano
Typ dálkového ovladače
Ano
Kmitání
Ano
Rychlé zahřátí
Ano
Počet rychlostí
12
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Možné nastavení výšky
Ano
Model
Vertikální domácí ventilátor
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Funkce klimatizace
Chlazení
Zabudovaná LED lampa
Ano
Dotykové ovládání
Ano
HEPA filtr
Ano
Kontrolka
Ano
LED displej
Ano
Vhodné pro
Vnitřní
Barva
Černá
Možnosti umístění
Stůl, Podlaha, Tabulka, Okno
Hmotnost a rozměry
Výška
950 mm
Šířka
360 mm
Hmotnost
7 kg
Hloubka
360 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
8,9 kg
Šířka balení
390 mm
Hloubka balení
398 mm
Výška balení
450 mm
Výkon
Nastavitelný termostat
Ano
Topný výkon
1200 W
Bezpečnostní upozornění
Varování
Buďte obzvláště opatrní při používání zařízení v přítomnosti dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.525 kg |
| EAN: | 5902221624001 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
