Noveen Elektrická sušička prádla ECD40
Kód: AGDOOVSUL0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Skládací design
Ano
Umístění přístroje
Stojací
Barva
Bílá
Materiál
Hliník
Zabudovaný kondenzační odtok
Ano
Třída krytí
IP22
Hmotnost a rozměry
Maximální zatížení
10 kg
Výška
120,6 cm
Hmotnost
3,9 kg
Šířka
565 mm
Hloubka
710 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před použitím se ujistěte, že je sušička řádně upevněna.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| EAN: | 5902221624148 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1450 mm |
| Šířka balení: | 580 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
