Novation Launchkey Mini 25 MK4 - MIDI klávesový nástroj 25 klíče/klíčů
Kód: IKLNVTMID0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Klávesnice MIDI
Barva
Bílá
Příkon
Typ zdroje
USB
Klávesnice
Barva podsvětlení
Červené/zelené/modré
Podsvícená tlačítka
Ano
Počet kláves MIDI-klávesnice
25 klíče/klíčů
Počet padů
16
Hmotnost a rozměry
Šířka
338,5 mm
Hloubka
176,8 mm
Výška
49 mm
Hmotnost
780 g
Technické údaje
Modulační kolečko
Ano
Pitch-bend kolečko
Ano
Možnosti připojení
Vstupní konektor pro Sustain pedál
¼” / 6,35 mm
Rozhraní
USB
MIDI výstup
Ano
Slot pro zámek
Ano
Obrazovka
Typ displeje
OLED
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu s kapalinami, aby nedošlo k poškození jednotky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.24 kg |
| EAN: | 815301001690 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 410 mm |
| Šířka balení: | 64 mm |
| Délka balení: | 215 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
