Noctua NH-U14S TR4-SP3 počítačové chlazení Procesor Chladič 14 cm Hliník, Béžová
Kód: CHLNOCCPU0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
1,56 W
Napětí
12 V
Vzhled
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Barva
Béžová
Konektor ventilátoru
4pinový
Počet lopatek ventilátoru
7
Materiál žeber
Hliník
Materiál
Měď
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
226 mm
Hmotnost včetně balení
1,5 kg
Hloubka balení
113 mm
Výška balení
217 mm
Hloubka
78 mm
Hmotnost
1,03 kg
Šířka
150 mm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
140 x 150 x 25 mm
Hmotnost chladiče
865 g
Výška
165 mm
Další charakteristiky
Střední doba do poruchy
150000 h
Rozměry chladiče (š x h x v)
150 x 52 x 165 mm
Výkon
Kompatibilní procesory
AMD Ryzen
Rychlost otáčení (min)
300 ot/min
Rychlost otáčení (max)
1500 ot/min
Podporované patice procesorů
Socket TR4
Hlučnost (vysoká rychlost)
19,2 dB
Hladina hluku s LNA (max)
24,6 dB
Model
Chladič
Průtok vzduchu s LNA (max)
115,5 m³/h
Typ ložiska
Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Vhodné pro
Procesor
Proud vzduchu
140,2 m³/h
Rychlost otáčení s LNA (max)
1200 ot/min
Průměr větráku
14 cm
Obsah balení
Adaptér s nízkým hlukem (LNA)
Ano
Logistická data
Množství na kartonové balení
8 kusů
Váha hlavního obalu
13 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 9010018000108 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
