Noctua NH-U14S DX-4677 NH-U14S DX-4677 Procesor Vzduchový chladič 14 cm Hnědá, Světle hnědá, Stříbrná
Kód: CHLNOCCPU0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí ventilátoru
12 V
Spotřeba ventilátoru
1,56 W
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Počet tepelných trubek
6
Konektor ventilátoru
4pinový
Materiál základní desky
Měď
Materiál žeber
Hliník
Materiál chladiče
Hliník
Barva
Světle hnědá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,14 kg
Výška chladiče
16,5 cm
Hloubka chladiče
5,2 cm
Šířka chladiče
15 cm
Hloubka
111 mm
Výška
165 mm
Šířka
150 mm
Výkon
Rychlost otáčení (min)
300 ot/min
Rychlost otáčení (max)
1500 ot/min
Podporované patice procesorů
LGA 4677 (Socket E)
Průměr větráku
14 cm
Typ ložiska
Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Kompatibilní procesory
Intel® Xeon W
Proud vzduchu
140,2 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
24,6 dB
Pokoj
Procesor
Rychlost otáčení ventilátoru 2 (max.)
1500 ot/min
Průměr ventilátoru 2
14 cm
Rychlost otáčení ventilátoru 2 (min.)
300 ot/min
Model
Vzduchový chladič
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před zahájením instalace nebo demontáže chladicí jednotky se ujistěte, že je zařízení vypnuté.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 1.74 kg |
| EAN: | 9010018000399 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 225 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
