Noctua NH-U12S chromax.black Procesor Chladič 12 cm Černá
Kód: CHLNOCCPU0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Jmenovité napětí
12 V
Napájecí zdroj
0,6 W
Vzhled
Konektor ventilátoru
4pinový
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Materiál základní desky
Měď
Barva
Černá
Materiál žeber
Hliník
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
755 g
Výška
158 mm
Hloubka
71 mm
Hloubka balení
145 mm
Šířka balení
169 mm
Hmotnost chladiče
580 g
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Výška balení
212 mm
Šířka
125 mm
Hmotnost včetně balení
1,44 kg
Další charakteristiky
Střední doba do poruchy
150000 h
Rozměry chladiče (š x h x v)
125 x 45 x 158 mm
Výkon
Typ ložiska
Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Průměr větráku
12 cm
Rychlost otáčení s LNA (max)
1200 ot/min
Maximální proud vzduchu
2,61 mmH2O
Kompatibilní procesory
Intel® Core™ i3
Podporované patice procesorů
LGA 2066
Průtok vzduchu s LNA (max)
74,3 m³/h
Model
Chladič
Hlučnost (vysoká rychlost)
22,4 dB
Rychlost otáčení (min)
300 ot/min
Rychlost otáčení (max)
1500 ot/min
Vhodné pro
Procesor
Proud vzduchu
93,4 m³/h
Maximální tlak vzduchu a LNA
1,83 mmH2O
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Hladina hluku s LNA (max)
18,6 dB
Obsah balení
Typ balení
Krabice
Logistická data
Výška balení
460 mm
Šířka balení
355 mm
Délka vnějšího kartonu
440 mm
Množství na kartonové balení
12 kusů
Váha hlavního obalu
18,5 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 1.305 kg |
| EAN: | 9010018000177 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
