Noctua NH-U12A počítačové chlazení Procesor Chladič 12 cm Béžová, Hnědá, Stříbrná 1 kusů
Kód: CHLNOCCPU0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Jmenovité napětí
12 V
Vzhled
Barva
Béžová
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Materiál chladiče
Hliník
Konektor ventilátoru
4pinový
Materiál základní desky
Měď
Počet lopatek ventilátoru
9
Hmotnost a rozměry
Výška
158 mm
Hloubka
112 mm
Šířka
125 mm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Hmotnost
1,22 kg
Výkon
Podporované patice procesorů
Socket AM3
Model
Chladič
Hlučnost (vysoká rychlost)
22,6 dB
Počet kusů v balení
1 kusů
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
150000 h
Rychlost otáčení (min)
450 ot/min
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Proud vzduchu
102,1 m³/h
Průměr větráku
12 cm
Rychlost otáčení (max)
2000 ot/min
Vhodné pro
Procesor
Minimální tlak vzduchu
1,65 mmH2O
Maximální proud vzduchu
2,34 mmH2O
Typ ložiska
Self-Stabilising Oil-pressure (SSO) bearing
Hlučnost (nízká rychlost)
18,8 dB
Obsah balení
Dodávané kabely
Ventilátor
Montážní sada
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 1.815 kg |
| EAN: | 9010018000160 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
