NOCTUA NH-L9x65 chromax.black Nízkoprofilový chladič CPU
Kód: CHLNOCCPU0050
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Osvětlovací LED
Ne
Barva podsvětlení
Ne
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Další charakteristiky
Hlučnost
23,6 dB
Výkon
Rychlost ventilátoru (max)
2500 ot/min
Průměr větráku
9,2 cm
Model
Ventilátor
Obsah balení
Typ balení
Závěsný obal
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 0.875 kg |
| EAN: | 9010018000498 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
