Noctua NH-D15S chromax.black Procesor Chladič 14 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLNOCCPU0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba elektrické energie
1,56 W
Napětí
12 V
Vzhled
Materiál
Hliník
Materiál chladiče
Hliník
Počet tepelných trubek
6
Materiál základní desky
Měď
Konektor ventilátoru
4pinový
Barva
Černá
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hloubka
135 mm
Šířka
150 mm
Hmotnost
1,15 kg
Výška
160 mm
Výkon
Počet kusů v balení
1 kusů
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
150000 h
Podporované patice procesorů
Socket AM2
Rychlost otáčení (min)
300 ot/min
Rychlost otáčení (max)
1500 ot/min
Model
Chladič
Hlučnost (vysoká rychlost)
24,6 dB
Pokoj
Procesor
Proud vzduchu
140,2 m³/h
Typ ložiska
Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Průměr větráku
14 cm
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Obsah balení
Typ balení
Krabice
Montážní sada
Ano
Včetně šroubů
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733080
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 2.02 kg |
| EAN: | 9010018000238 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
