Noctua NH-D15S Chladicí systém pro počítač Procesor Chladič 14 cm Měděná, Metalická
Kód: CHLNOCCPU0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba elektrické energie
1,56 W
Thermal Design Power (TDP)
220 W
Napětí
12 V
Vzhled
Materiál
Měď
Barva
Měď
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
1,98 kg
Hloubka balení
225 mm
Výška
165 mm
Šířka
150 mm
Hmotnost
1,15 kg
Šířka balení
190 mm
Výška balení
235 mm
Hloubka
190 mm
Výkon
Rychlost otáčení (min)
300 ot/min
Rychlost otáčení (max)
1500 ot/min
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
150000 h
Průměr větráku
14 cm
Hlučnost (vysoká rychlost)
24,6 dB
Pokoj
Procesor
Model
Chladič
Podporované patice procesorů
Socket AM3+
Maximální proud vzduchu
2,08 mmH2O
Proud vzduchu
140,2 m³/h
Kompatibilní procesory
Intel® Core™ i3
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733080
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 1.99 kg |
| EAN: | 4716123315681 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 165 mm |
| Délka balení: | 190 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
