Noctua NH-D15 počítačové chlazení Procesor Chladič 14 cm
Kód: CHLNOCCPU0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí
12 V
Spotřeba elektrické energie
1,56 W
Vzhled
Materiál
Měď
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Počet tepelných trubek
6
Hmotnost a rozměry
Výška
165 mm
Hmotnost
1,32 kg
Hloubka
161 mm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
140 x 150 x 25 mm
Šířka
150 mm
Výkon
Průměr větráku
14 cm
Model
Chladič
Hlučnost (vysoká rychlost)
24,6 dB
Podporované patice procesorů
LGA 1151 (Socket H4)
Rychlost otáčení (min)
300 ot/min
Rychlost otáčení (max)
1500 ot/min
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
150000 h
Vhodné pro
Procesor
Proud vzduchu
140,2 m³/h
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 2.25 kg |
| EAN: | 4716123315360 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
