Noctua NH-D15 G2 LBC Chladicí systém pro počítač Procesor Vzduchový chladič 14 cm
Kód: CHLNOCCPU0041
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí
12 V
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Konektor ventilátoru
4pinový
Materiál
Hliník
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,52 kg
Výška
168 mm
Hloubka
152 mm
Šířka
150 mm
Technické údaje
Záruční doba
6 rok/roky
Další charakteristiky
Střední doba do poruchy
150000 h
Výkon
Model
Vzduchový chladič
Proud vzduchu
155,6 m³/h
Hlučnost (nízká rychlost)
19,7 dB
Typ ložiska
Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Hlučnost (vysoká rychlost)
24,8 dB
Pokoj
Procesor
Průměr větráku
14 cm
Rychlost otáčení (max)
1500 ot/min
Podporované patice procesorů
LGA 1155 (Socket H2)
Rychlost otáčení (min)
1250 ot/min
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 2.495 kg |
| EAN: | 9010018000429 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 190 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
