Noctua NH-D15 G2 Chladicí systém pro počítač Procesor Vzduchový chladič 14 cm
Kód: CHLNOCCPU0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí
12 V
Vzhled
Konektor ventilátoru
4pinový
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Materiál
Hliník
Hmotnost a rozměry
Výška
168 mm
Šířka
150 mm
Hmotnost
1,52 kg
Hloubka
152 mm
Technické údaje
Záruční doba
6 rok/roky
Další charakteristiky
Střední doba do poruchy
150000 h
Výkon
Podporované patice procesorů
LGA 1155 (Socket H2)
Pokoj
Procesor
Hlučnost (vysoká rychlost)
24,8 dB
Hlučnost (nízká rychlost)
19,7 dB
Typ ložiska
Self-Stabilising Oil-pressure (SSO) bearing
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Proud vzduchu
155,6 m³/h
Rychlost otáčení (max)
1500 ot/min
Rychlost otáčení (min)
1250 ot/min
Průměr větráku
14 cm
Model
Vzduchový chladič
Bezpečnostní upozornění
Varování
Během instalace dodržujte vhodná opatření, abyste předešli poškození součástí počítače.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 9010018000405 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 241 mm |
| Délka balení: | 190 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
