Ninja SL400EUWH fritovací hrnec Dvojitý 9,5 l Samostatné 2470 W Horkovzdušná fritéza Bílá
Kód: AGDNIJFRY0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita
9,5 l
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Funkce pečení
Ano
Teplota (min)
40 °C
Digitální časovač
Ano
Kapacita fritézy
2 kg
Nastavitelný termostat
Ano
Funkce smažení
Ano
Teplota (max)
240 °C
Počet programů
6
Dehydratační funkce
Ano
Počet osob
8 člověk/lidí
Příkon
Příkon
2470 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Automatické vypnutí
Ano
Vzhled
Bezpečnostní spínač
Ano
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Úchyty
Ano
Barva
Bílá
Jednoduché čištění
Ano
Vyjímatelná miska
Ano
Nepřilnavý povrch
Ano
Protiskluzové nožky
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Umístění přístroje
Samostatné
Délka šňůry
0,8 m
Barva kontrolního panelu
Černá
Typ konstrukce
Dvojitý
Hmotnost a rozměry
Šířka
280 mm
Výška
385 mm
Hmotnost
10,3 kg
Hloubka
470 mm
Údaje o balení
Šířka balení
430 mm
Výška balení
520 mm
Hloubka balení
330 mm
Další charakteristiky
Neobsahuje
Teflon
Obsah balení
Plech na pečení
Ano
Grilovací mřížka
Ano
Kuchařka
Ano
Indikátory
Vestavěný displej
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte fritézu bez dozoru, pokud je v provozu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.4 kg |
| EAN: | 0622356303866 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 535 mm |
| Šířka balení: | 337 mm |
| Délka balení: | 447 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
