Ninja SL400EU fritovací hrnec Dvojitý 9,5 l 2470 W Horkovzdušná fritéza Černá, Šedá
Kód: AGDNIJFRY0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita
9,5 l
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Teplota (min)
40 °C
Nastavitelný termostat
Ano
Teplota (max)
240 °C
Počet programů
6
Funkce smažení
Ano
Kapacita fritézy
2,8 kg
Počet osob
8 člověk/lidí
Funkce pečení
Ano
Přednastavené programy
Ano
Dehydratační funkce
Ano
Příkon
Automatické vypnutí
Ano
Příkon
2470 W
Počet stupňů výkonu
6
Vzhled
Jednoduché čištění
Ano
Úchyty
Ano
Barva
Šedá
Vyjímatelná miska
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Délka šňůry
0,8 m
Protiskluzové nožky
Ano
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Nepřilnavý povrch
Ano
Typ konstrukce
Dvojitý
Počet fritovacích košů
2
Hmotnost a rozměry
Šířka
280 mm
Hloubka
470 mm
Výška
385 mm
Hmotnost
10,3 kg
Údaje o balení
Výška balení
430 mm
Šířka balení
330 mm
Hloubka balení
520 mm
Hmotnost včetně balení
12,2 kg
Indikátory
Vestavěný displej
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte fritézu bez dozoru, pokud je v provozu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.77 kg |
| EAN: | 622356280822 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 535 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
