Ninja SL300EU fritovací hrnec Dvojitý 7,6 l Samostatné 2470 W Fritéza s nízkou spotřebou tuku Černá
Kód: AGDNIJFRY0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce pečení
Ano
Dehydratační funkce
Ano
Počet osob
6 člověk/lidí
Kapacita fritézy
2,4 kg
Teplota (max)
240 °C
Funkce smažení
Ano
Digitální časovač
Ano
Teplota (min)
40 °C
Počet programů
6
Typ produktu
Fritéza s nízkou spotřebou tuku
Nastavitelný termostat
Ano
Kapacita
7,6 l
Příkon
Příkon
2470 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Automatické vypnutí
Ano
Vzhled
Protiskluzové nožky
Ano
Vyjímatelná miska
Ano
Počet fritovacích košů
2
Typ konstrukce
Dvojitý
Odizolovaný plášť
Ano
Odnímatelná odklopná poklička
Ne
Automatické otevírání krytu
Ne
Nepřilnavá vnitřní mísa
Ano
Protipachový filtr
Ne
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Barva
Černá
Délka šňůry
0,8 m
Typ ovládání
Dotyk
Umístění přístroje
Samostatné
Hmotnost a rozměry
Výška
380 mm
Šířka
280 mm
Hmotnost
9,76 kg
Hloubka
420 mm
Údaje o balení
Výška balení
430 mm
Hloubka balení
490 mm
Šířka balení
325 mm
Hmotnost včetně balení
10,8 kg
Obsah balení
Kuchařka
Ano
Plech na pečení
Ano
Grilovací mřížka
Ano
Indikátory
Indikace teplotní připravenosti
Ano
Vestavěný displej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.9 kg |
| EAN: | 622356297868 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 498 mm |
| Šířka balení: | 445 mm |
| Délka balení: | 335 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
