Ninja AF140EUCM fritovací hrnec Samostarný 4,7 l Samostatné Horkovzdušná fritéza Skořicová barva
Kód: AGDNIJFRY0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita
4,7 l
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Digitální časovač
Ano
Teplota (min)
40 °C
Počet programů
4
Přednastavené programy
Ano
Funkce pečení
Ano
Počet osob
2 člověk/lidí
Dehydratační funkce
Ano
Teplota (max)
210 °C
Nastavitelný termostat
Ano
Funkce smažení
Ano
Vzhled
Barva
Skořicová barva
Typ ovládání
Dotyk
Jednoduché čištění
Ano
Umístění přístroje
Samostatné
Skleněný průzor
Ne
Úchyty
Ano
Vyjímatelná miska
Ano
Nepřilnavý povrch
Ano
Typ konstrukce
Samostarný
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,8 kg
Šířka
285 mm
Výška
265 mm
Hloubka
360 mm
Obsah balení
Kuchařka
Ano
Indikátory
Vestavěný displej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.82 kg |
| EAN: | 622356308526 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 325 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 320 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
