NF-A14x25r G2 PWM Sx2-PP chromax.black - sada dvou ventilátorů, černá
Kód: CHLNOCWEN0107
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí
12 V
Vzhled
Konektor ventilátoru
4pinový
Hmotnost a rozměry
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
140 x 25 x 140 mm
Technické údaje
Typ ložiska
SSO2
Záruční doba
6 rok/roky
Výkon
Model
Ventilátor
Hlučnost (vysoká rychlost)
24,8 dB
Průměr větráku
14 cm
Pokoj
Počítačová skříň
Typ ložiska
Self-Stabilising Oil-pressure (SSO) bearing
Rychlost otáčení (max)
1500 ot/min
Statický tlak ventilátoru
2,56 mmH2O
Proud vzduchu
155,6 m³/h
Obsah balení
Včetně šroubů
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před jakoukoli údržbou se ujistěte, že je jednotka odpojena od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 0.515 kg |
| EAN: | 9010018100754 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 45 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
