Neumann KMS 104 BK - kardioidní vokální mikrofon, černý
Kód: MISNEMMIK0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba energie
3,5 mA
Provozní napětí
48 V
Napájecí zdroj
XLR
Hmotnost a rozměry
Výška
180 mm
Hmostnost mikrofonu
300 g
Průměr
4,8 cm
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Rozhraní zařízení
XLR-3
Výkon
Barva
Černá
Obsah balení
Pop-filtr v ceně
Ano
Počet přiložených produtků
1 kusů
Mikrofon
Ekvivalentní hladina hluku
28 dB
Poměr signálu k šumu (SNR) mikrofonu
66 dB
Citlivost (1 kHz)
4,5 dB/m
Doporučená impedance zatížení
1000 ohm
Model
Pódiový/profesionální mikrofon
Vstupní impedance mikrofonu
50 ohm
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 4006087085493 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 83 mm |
| Šířka balení: | 84 mm |
| Délka balení: | 205 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
