Neumann KH 80 DSP A G - aktivní 2-pásmový (4„+1“) studiový monitor
Kód: NGLNEMGLO0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Maximální spotřeba energie
180 W
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Vzhled
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Antracit
Instalace do racku
Ne
Ovládání hlasitosti
Digitální
Základní materiál
Polykarbonát (PC)
Zvuk
Frekvenční rozsah
53 - 21000 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,5 kg
Šířka balení
277 mm
Výška balení
345 mm
Hloubka
194 mm
Výška
233 mm
Hloubka balení
243 mm
Šířka
154 mm
Hmotnost včetně balení
4,1 kg
Možnosti připojení
Audio vstup
6.3 mm
XLR vstup
Ano
Vstup střídavého napětí
Ano
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-25 - 60 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
0 - 75%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
0 - 90%
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Reproduktory
Výškový reproduktor
Ano
Průměr výškového reproduktoru
2,54 cm (1")
Hlavní reproduktor
Ano
Vestavěné reproduktory
Ano
Průměr subwooferu (imperiální)
10,2 cm (4")
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.184 kg |
| EAN: | 4044155207583 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 361 mm |
| Šířka balení: | 249 mm |
| Délka balení: | 282 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
