Nerezová konvice bílá 1,5 l Salt & Pepper Concept RK3300
Kód: AGDCNCCZE0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Bílá
Základní materiál
Plastický
Objem zásobníku vody
1,5 l
Příkon
Vstupní napětí
220 - 240 V
Příkon
2200 W
Hmotnost a rozměry
Délka šňůry
0,7 m
Ergonomie
Odnímatelné víko
Ne
Otočitelnost o 360°
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.63 kg |
| EAN: | 8595631010402 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
