Neno Berkano – elektronická chůvička s bezdrátovým přijímačem
Kód: DIONNONIA0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní napětí
5 V
Typ zdroje
Bezdrátové
Nabíjení přes USB
Ano
Kapacita akumulátoru
1200 mAh
Vzhled
Typ zařízení
Elektronická chůva
Možnosti upevnění
Deska stolu
Integrovaná čtečka karet
Ne
Náklonná hlava
Ano
Typ USB portu
USB typu C
Barva
Bílá
Výkon
Počet ukolébavek
8
Obousměrná komunikace
Ano
Podpora pro chytré telefony
Ne
Detekce hluku
Ano
Ukolébavky
Ano
Teplotní senzor
Ano
Funkce VOX
Ano
Obrazovka
Barevný displej
Ano
Vestavěný displej
LCD
Rozlišení displeje
1280 x 720 px
Fotoaparát
Vertikální úhel natočení
0 - 46°
Noční režim
Ano
Rozlišení videa
1280 x 720
Maximální dosah
260 m
Vzdálenost nočního vidění
5 m
Horizontální úhel natočení
310°
Maximální vnitřní pokrytí
50 m
Obsah balení
Montáž na stěnu
Ano
Návod
Ano
Počet kamer
1
USB adaptér
Ano
Včetně hlavního zařízení
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se používání v blízkosti vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečení |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.793 kg |
| EAN: | 5902479673417 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 83 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 153 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
