NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Junior Small Białoryba - suché krmivo pro štěňata - 10 kg
Kód: DLPNPOKAS0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Forma dávkování
Pevný
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez sóji
Ano
Hmotnost
10 kg
Typ balení
Taška
Bezlepkový
Ano
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Velikost plemene
Malé plemeno 5 - 10 kg
Specifické potřeby zvířete
Období růstu
Bez cukru
Ano
Stáří zvířete
Junior
Další funkce
Bez lepku
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Sezónní nabídka
Léto s vaším domácím mazlíčkem
Hlavní příchuť
Ryby
Psí plemeno
Všechna plemena miniaturních psů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
3,5%
Obsah tuku
15%
Hrubý popel
9%
Bílkoviny
26%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.2 kg |
| EAN: | 4771317458308 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 570 mm |
| Délka balení: | 385 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
