NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Junior Small Białoryba - suché krmivo pro štěňata - 10 kg
Kód: DLPNPOKAS0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Psí plemeno
Všechna plemena malých psů
Specifické potřeby zvířete
Kůže a srst
Hmotnost
10 kg
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hlavní příchuť
Losos
Bez cukru
Ano
Bezlepkový
Ano
Bez sóji
Ano
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Velikost plemene
Malé plemeno 5 - 10 kg
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Sezónní nabídka
Léto s vaším domácím mazlíčkem
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
9,5%
Bílkoviny
25%
Obsah tuku
15%
Hrubá vláknina
3,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.15 kg |
| EAN: | 4771317458353 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
