NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Junior Losos bez obilovin - suché krmivo pro štěňata - 10 kg
Kód: DLPNPOKAS0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Těhotná nebo matka
Bezlepkový
Ano
Bez sóji
Ano
Hmotnost
10 kg
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Kategorie produktu
Suché krmivo
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Další funkce
Bez lepku
Stáří zvířete
Junior
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Sezónní nabídka
Léto s vaším domácím mazlíčkem
Hlavní příchuť
Losos
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
8,5%
Obsah tuku
15%
Hrubá vláknina
3%
Bílkoviny
26%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.1 kg |
| EAN: | 4771317456724 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 108 mm |
| Šířka balení: | 549 mm |
| Délka balení: | 384 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
