NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Adult Small Lamb bez obilovin - suché krmivo pro psy - 10 kg
Kód: DLPNPOKAS0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bezlepkový
Ano
Bez cukru
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Typ balení
Taška
Bez sóji
Ano
Velikost plemene
Malé plemeno 5 - 10 kg
Psí plemeno
Všechna plemena miniaturních psů
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Bez lepku
Specifické potřeby zvířete
Kůže a srst
Hmotnost
10 kg
Sezónní nabídka
Léto s vaším domácím mazlíčkem
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Hlavní příchuť
Jehněčí
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
6,2%
Bílkoviny
21%
Obsah tuku
18%
Hrubá vláknina
1,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.2 kg |
| EAN: | 4771317456649 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 111 mm |
| Šířka balení: | 562 mm |
| Délka balení: | 378 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
