NATURE'S PROTECTION Superior Care Skin & Stoach Adult Small Lamb - suché krmivo pro psy - 10 kg
Kód: DLPNPOKAS0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hmotnost
10 kg
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Kategorie produktu
Suché krmivo
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez sóji
Ano
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Další funkce
Podpora trávení
Bezlepkový
Ne
Psí plemeno
Všechna plemena malých psů
Velikost plemene
Malé plemeno 5 - 10 kg
Bez cukru
Ano
Typ balení
Taška
Hlavní příchuť
Jehněčí
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Sezónní nabídka
Léto s vaším domácím mazlíčkem
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
28%
Hrubý popel
9%
Obsah tuku
16%
Hrubá vláknina
2,1%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.17 kg |
| EAN: | 4771317457950 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 113 mm |
| Šířka balení: | 558 mm |
| Délka balení: | 374 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
